Hakkımızda

Tanışalım...

Çiftliğimizi 2000 yılında ailemizin yaşaması için kurmuştuk. Şehir hayatından uzaklaşıp, çocuklarımızın doğanın içinde huzurla büyümesi için böyle bir yaşam tercih ettik. İneklerimizle, kazlarımızla, tavuklarımızla ve kuzularımızla o günden bu güne kadar çiftliğimizde yaşamaya devam ettik. Bir süre sonra bu eşsiz güzellikten daha fazla insanın faydalanması gerektiğini düşündüğümüz için çiftliğimizi otel / çiftlik konseptine dönüştürmeyi uygun bulduk. 2 yıla yakın süren çalışmalarımız sonucunda, her biri birbirinden farklı evler, yüzme havuzu, restoran, spa ve hamam gibi yeni alanlar inşa ettik. Size nehrin kıyısında, otelde kaldığınızı değil, kendi çiftliğinizde kaldığınızı hissettirecek, eşsiz bir keyif deneyimi yaşayacağınız ve unutamayacağınız bir tatil vaadediyoruz.

Peki neden Dachas Cove Houses dedik? Daçalar ilk olarak, Çarlık Rusyası döneminde saray erkanına verilen topraklarda ortaya çıkmıştır. Çarlık Rusyası döneminde daçalar daha çok aristokratlara aitken, Sovyetler Birliği döneminde sanatçı ve entelektüeller ağırlık kazanmıştı. Bazı sanatçı ve varlıklı daça sahipleri daçalarını kır evi olarak adlandırmayı tercih ederlerdi. Rus ve Ukraynalı politikacıların, üst düzey bürokratların, üst rütbeli generallerin, bilim insanlarının ve Aleksandr Puşkin, Anton Çehov, İvan Şişkin, Boris Pasternak, Aleksandr Dovjenko ve Sergei Chavain gibi önemli yazar, şair ve müzisyenlerin daçaları bulunurdu. Evlerin varlığı, konumu ve büyüklüğü, vatandaşların sosyal statülerinin bir göstergesi olarak da kabul görürdü. Daça, genellikle Rusya, Ukrayna, diğer eski Sovyet ve daha az olarak eski Doğu Bloğu kentlerinin yakınlarında konumlanan müstakil veya site içindeki ev, kır evi, tatil evi veya yazlık villalarıdır.

Çiftlik Evi
Yüzme Havuzu
Çocuklar İçin Mükemmel
Can Dostlarımızı Kabul eden
Kurumsal Etkinlikler
Nehir Kenarı
Restoran&Bar
Atlı Spor
Bostan

En iyi hizmet

En konforlu ve en doğal tatil için ihtiyacınız olan her şeyi hazırladık.

Ekolojik çiftliğimizde “0” atık prensibi ile herşeyi dönüştürüyoruz. Can dostlarımız ve çocuklarımızla birlikte kocaman bir aile olmanın neşesi ve huzurunu paylaşıyoruz.

Close
× WhatsApp