Evlerimiz

Ahır Ev

Çiftliğin daha önce can dostlarımız atlara ayrılmış ahır bölümüydü. Emek ve zevkle dönüştürdüğümüz bu bölüm havuz manzaralı, asma katlı, jakuzili ve şömineli harika bir keyif mekanı oldu…

Bahçe Ev

Bahçeli ev için ne söylesek az aslında…Yıllarca keyifle yaşadığımız, reçellerimizi salçalarımızı kaynattığımız, eriştelerimizi kestiğimiz, özenle seçilmiş eşyalarla dekore ettiğimiz…

Barn Ev

Doğada dinlenme evi olmanın hakkını veren Barn Ev’ler bahçe manzarası, verandası ve ev konforu ile eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor….

Değirmen Ev

Tarlamızdan elde ettiğimiz buğdayları öğüttüğümüz, ekşi mayalı hamurları yoğurduğumuzun kokulu değirmenimiz sıcacık, tatlıcık bir eve dönüştü….

Elma Ev

Elma ağaçlarına bakan bu ev bize çocukluğumuzda dalından koparılan meyvelerin güzelliğini hatırlatıyor….

Kule Ev

Çiftliğin bereket kaynağıydı desek doğru olur. Bahçemizden elde ettiğimiz tohumlar, domates sosları, sirkeler, reçeller, turşular, kurutulmuş şifalı otlarla dolu mis kokulu gıda depomuzdu….

Kümes Ev

Çiftliğin daha önce kaz ve tavukların gezinip, bol bol yumurtladığı bölümdü. Şimdi ise havuz manzaralı verandası, şöminesi, jakuzisi ve zevkli dekorasyonu ile keyifli bir taş eve dönüştü…..

Nehir Ev 1

Nehir Ev’in devamında çocuklarımız için düzenlediğimiz bölümdü burası… Şimdi ise 3 kişinin konaklayabileceği 41+17m2’lik bir tatil evine dönüştü….

Nehir Ev 2

Şehirden yorulduğumuzda nehirin kenarında terapi ve kafa dinleme eviydi bizim için… Keyfini bol bol çıkardığımız bu eve nehire bakan verandası, şöminesi ile yenilenme mekanı da denilebilir…

Ördek Ev

Ördeklerimizin kolayca nehire inip çıkmaları için onlara ayırdığımız yaşam alanıydı burası. 38+8 m2’lik alanda nehir manzarası, iskelesi, şöminesi ile bir tatil mekanınına dönüşürken….

Silo Ev

Tahıl ambarı olarak kullandığımız silonun tatil evine dönüşmesi Dachas Evleri’nin mucizesi sayılabilir gerçekten. İnanılmaz heyecanlı bir proje sürecinden sonra silonun….

Süt Ev

Çiftliğimizin kıymetlisi “süt anne” isimli ineğimizin sütünü peynire, tereyağına ve yoğurda dönüştürdüğümüz odaydı burası. Kendi süt ürünlerimizi yemenin tadını aldığımız lezzet mekanıydı bizim için…

Teras Ev 1

Bizi ziyarete gelen dostlarımızı ve ailemizi ağırladığımız evimizdi, rahat ve keyifli olması için zevkle tasarlamıştık bu mekanı. Geniş bahçe manzaralı, verandalı, şömineli Teras Ev 4 kişinin konaklayabileceği….

Teras Ev 2

Çiftliğin işlerini ve diğer işlerimizi takip ettiğimiz çalışma alanımızdı bu bölüm. Doğanın içinde sakin çalışma ortamında olmanın bizi ne kadar verimli hale getirdiğini deneyimledik….

Çiftlik Ev

Bizi ziyarete gelen dostlarımızı ve ailemizi ağırladığımız evimizdi, rahat ve keyifli olması için zevkle tasarlamıştık bu mekanı. Geniş bahçe manzaralı, verandalı, şömineli Çiftlik Ev 8 kişinin konaklayabileceği….

Hamam Ev

Çiftliğin işlerini ve diğer işlerimizi takip ettiğimiz çalışma alanımızdı bu bölüm. Doğanın içinde sakin çalışma ortamında olmanın bizi ne kadar verimli hale getirdiğini deneyimledik….

Close
× WhatsApp