Aktiviteler

EŞSİZ DENEYİM...

Dachas Çiftlik Evlerinde, doğa ve konforun yanı sıra hem siz hem can dostlarınız hem de çocuklar için eşsiz deneyimler sunmayı hedefliyoruz.

Dachas Çiftlik Evleri’nin bulunduğu geniş arazide ister gönlünüzce doğa yürüyüşleri yapın, isterseniz şömine karşısında içeceğinizi yudumlayıp kitabınızın tadını çıkarın. 
 
Sizleri de aramızda görüp, tüm bu deneyimleri paylaşmak için bekliyoruz. 
 

Binicilik

Midilli'den İngiliz atlarına kadar tüm dostlarımız sizi bekliyor. Binicilik deneyiminin yoksa uzman arkadaşlarımızın desteği ile biniciliği deneyimleyebilirsiniz.

Hamam

Hamam keyfinizi yaptıktan sonra, dağların eşsiz manzarası ile sizi karşılıyoruz. Dachas Çiftlik Evlerinde sizlere hem konforu hem de doğanın eşsiz tatlarını sunmayı hedefliyoruz.

Havuz

Açık havuzumuzda doğanın içinde yüzmek ve dinlenmek için tüm imkanlarımızı paylaşıyoruz. Yüzüp, güneşlenip hayatın tadını çıkarmaya bekliyoruz.

Akşam Yemeği

Sevdiklerinizle geniş sofralarda ya da sakince şömine başında keyifle, usta şeflerimizin lezzetlerini tatmaya bekliyoruz.

Çocuk Kampı

Doğada öğrenmenin gücü vazgeçilmez. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde doğanın iyileştirici gücü ve deneyimsel öğrenme ile çocuklarımızı buluşturuyoruz.

Doğa Yürüyüşü

İster uzman eğitmenlerimiz eşliğinde isterseniz kendiniz geniş arazimizde yürüyüşe çıkabilirsiniz.Özellikle baharda mutlaka bekleriz

Ekolojik Tarım

Çiftliğimizde “0” atıkla üretip, sofraya getiriyoruz. Dilerseniz siz de bahçemizde doğal tarımı deneyimleyebilirsiniz.

Close
× WhatsApp